Największe osiągnięcia

2017
Dominika RZYCKA - brązowa medalistka OOM Zielona Góra 2017

alt


Julia DAJDA - srebrna madalistka OOM Zielona Góra 2017

alt


Maja BARANOWSKA - brązowa medalistka OOM Zielona Góra 2017

alt

alt

alt

Dominika RZYCKA - powołana do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

                                          alt

Julia DERUS - powołana do Kadry Narodowej w układach zbiorowych

                                                      alt

2016

Dominika RZYCKA - powołana do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

                                      alt

Klaudia ZIMNY - powołana do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych

          alt

Julia DERUS - powołana do Kadry Narodowej w układach zbiorowych

                                                         alt

2015

Dominika RZYCKA - Medalistka Mistrzostw Polski w klasie III


 


2014

 

Maja CZERNECKA, Lilia KARCZ, Dominika RZYCKA, Klaudia ZIMNY

Mistrzynie Polski w układach zbiorowych w klasie młodzieżowej

 


Adrianna SZATAN i Julia DERUS - REPREZENTACJA  POLSKI w układach zbiorowych

 

 

2013

Weronika PASIEKA - Mistrzyni Polski w klasie III



 

Natalia POLACZEK - Mistrzyni Polski w klasie młodzieżowej

Oliwia DAJDA - Medalistka Małej Ogólnopolskiej Olimpiady

 

Adrianna SZATAN

Powołanie do Kadry Narodowej wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Gdyni

alt

Julia DERUS

Powołanie do Kadry Narodowej wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Gdyni

alt






2012

 

Marta CZAK, Maja GAŁUSZKA, Aleksandra GRUSZKA

Brązowe medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie III

 

 

 

Wiktoria OSTROWSKA, Magdalena PILCH, Karolina STETTNER

Brązowe medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie II


 

Karolina STETTNER - Medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


Marta CZAK - Medalista Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


Julia DERUS, Monika HYRLIK, Zuzanna KRUCZEK, Zuzanna POPEK,

Adrianna SZATAN

Brązowe Medalistki Mistrzostw Polski w układach zbiorowych w klasie I


 

 

2011

 

Wiktoria OSTROWSKA, Karolina STETTNER, Adrianna SZATAN

Srebrne medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski w klasie II

Adrianna SZATAN - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

Monika HYRLIK, Olga LASZCZAK, Karolina OCHMAN, Wiktoria OSTROWSKA,

Magdalena PILCH, Karolina STETTNER, Adrianna SZATAN

V-ce Mistrzynie Polski w układach zbiorowych w klasie II


Patrycja ROMIK - Mistrzyni Polski w układach zbiorowych w klasie mistrzowskiej


 

2010

 

Magdalena PILCH - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży


Karolina STETTNER - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

 

2009

 

Adrianna SZATAN, Karlina STETTNER, Barbara KRÓL

Srebrne medalistki Drużynowych Mistrzostw Polski  w klasie III

 

 

Magdalena PILCH - Zdobywczyni Pucharu Polskiego Związku Gimnastycznego

Wiktoria OSTROWSKA - Medalistka Pucharu Polskiego Związku Gimnastycznego

 

 

Dagmara BĄK - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

 

Monika HYRLIK - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

 

 

Aleksandra GÓRAL, Monika HYRLIK,  Barbara KRÓL, 

Karolina STETTNER, Adrianna SZATAN, Julia WALUSIAK

Mistrzynie Polski w układach zbiorowych w klasie III

 

 

Anna BALON, Dagmara BĄK, Zuzanna KRUCZEK, Natalia MADEJ, Zuzanna POPEK,

Marcelina ROJKOWSKA

Brązowe medalistki w układach zbiorowych w klasie II

 

 

Anna Lipska-Dusza - Trenerem roku 2009 Miasta Bielsko-Biała


 

2008

Patrycja ROMIK
Powołanie do Kadry Narodowej wyjazd do Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Gdyni

 

 


2004

Angelika SZERSZEŃ - Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

 

1994

Lucyna DYSZLEWSKA - Mistrzyni Polski w klasie III

Marta TOMASZEK - V-ce  Mistrzyni Polski w klasie II

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: joomla 1.5 templates  Valid XHTML and CSS.